Pracownik

Agencja ASAPjobs zajmuje się rekrutacją, pomagając kandydatom znaleźć pracę idealnie dostosowaną do ich potrzeb i kompetencji.

Wiemy kogo poszukuje się na rynku pracy, jakie kompetencje są najbardziej pożądane oraz czego oczekują pracodawcy. Dbamy o interesy Kandydatów, poszukujących zatrudnienia i zainteresowanych ciągłym rozwojem zawodowym, dlatego oferujemy różnorodne usługi z zakresu pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego.

Osoby zainteresowane zdobyciem zatrudnienia i rozwojem zawodowym często korzystają z możliwości podjęcia pracy tymczasowej. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla młodych ludzi, którym zależy na zdobyciu doświadczenia zawodowego, osób, które z jakichś powodów miały przerwę w karierze i usiłują wrócić aktywnie na rynek pracy lub ludzi w grupie wiekowej powyżej 50 lat, dla których praca jest sposobem na dodatkowe zarobki oraz pozostanie aktywnym.

Z myślą o rozwoju zawodowym naszych Kandydatów nie tylko proponujemy im dostęp do rozbudowanej bazy ofert z różnych branż i na stanowiska zarówno niskiego, średniego jak i wyższego szczebla.

Zapewniamy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracy z każdym Kandydatem. ASAPjobs gwarantuje indywidualne podejście do osób poszukujących zatrudnienia i korzystając z wiedzy z zakresu HR oraz wieloletniego doświadczenia dobierają najlepsze rozwiązania z zakresu rekrutacji i doradztwa zawodowego. To wszystko sprawia, że Kandydaci znajdują satysfakcjonującą pracę w interesującej ich branży.

Praca tymczasowa daje doskonałe możliwości podreperowania domowego budżetu przy jednoczesnym zachowaniu niezależności. To także dobry i rozsądny sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej lub powrotu na rynek pracy. Praca tymczasowa daje także możliwość spróbowania swoich sił w różnych zawodach i specjalizacjach. Jest skierowana do osób w każdym wieku. Mogą ją podjąć zarówno studenci, jak i osoby starsze. W naszej agencji zatrudnienia znajdziesz wiele ofert tego typu. Jeżeli któraś z nich Cię zainteresuje, zgłoś się do nas, a my pomożemy szybko znaleźć Ci tymczasowe zatrudnienie.

Stała praca to stabilizacja i możliwość systematycznego rozwijania kompetencji zawodowych. Tego typu forma zatrudnienia daje pracownikom poczucie bezpieczeństwa oraz wszechstronne możliwości rozwoju kariery. Mogąc skupić się na swoich obowiązkach bez lęku o przyszłość, pracownicy są bardziej zmotywowani i wydajni. Korzysta na tym również pracodawca, który inwestując w kompetencje swojego zespołu, równolegle zwiększa jego wartość, a tym samym poprawia konkurencyjność swojej firmy na rynku.